Home

Ideiglenes pillangó Tekintélyes 5000 m es gyorskorcsolya váltó Gondoskodni kifizet Reagál

Rp. gyorskorcsolya: bronzérmes a férfi- és vegyes váltó a nagojai v

Gyorskorcsolya – Wikipédia

Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a  debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján | Mandiner

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Bronzérmes a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában a téli  olimpián | Euronews
Bronzérmes a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában a téli olimpián | Euronews

Fantasztikus versenyzéssel megnyerte a B döntőt, 6. lett a magyar férfi  short track váltó 5000 méteren | M4 Sport
Fantasztikus versenyzéssel megnyerte a B döntőt, 6. lett a magyar férfi short track váltó 5000 méteren | M4 Sport

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Rövidpályás gyorskorcsolya vb - Ezüstérmes a magyar férfi váltó

Elváltotta magát a címvédő magyar koricsapat, de ami utána jött, az az  igazán kínos | Az online férfimagazin
Elváltotta magát a címvédő magyar koricsapat, de ami utána jött, az az igazán kínos | Az online férfimagazin

A női 1500m és a férfi 5000m váltó B… | Magyar Olimpiai Bizottság

MEGVAN AZ ELSŐ SZEGEDI TÉLI OLIMPIAI ÉREM! | Szeged Ma

Bronzérmes a rövidpályás gyorskorcsolya férfi váltónk a vk-n

Tettek arról a magyar gyorskorisok, hogy az egész ország megtanulja a  nevüket | 24.hu
Tettek arról a magyar gyorskorisok, hogy az egész ország megtanulja a nevüket | 24.hu

Ötödik és hetedik hellyel zártak a váltóink a rövid pályás gyorskorcsolya-vb-n  - Sportal.hu
Ötödik és hetedik hellyel zártak a váltóink a rövid pályás gyorskorcsolya-vb-n - Sportal.hu

Összetett világkupagyőztes a férfi rövidpályás gyorskorcsolya-váltó | M4  Sport
Összetett világkupagyőztes a férfi rövidpályás gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Rövidpályás gyorskorcsolya-vb: A női váltó ötödik, a férfi hetedik lett |  168.hu
Rövidpályás gyorskorcsolya-vb: A női váltó ötödik, a férfi hetedik lett | 168.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya - Sport-Tudakozó - Rövidpályás korcsolyázás

Magyar téli olimpiai aranyérem – nyert a férfi rövidpályás gyorskorcsolya- váltó | Hírek | infoPápa

Téli olimpia: a magyar férfi váltó megnyerte a B-döntőt - NSO

Ezüstérmes a női rövidpályás gyorskorcsolya-váltó a dordrechti világkupán |  M4 Sport
Ezüstérmes a női rövidpályás gyorskorcsolya-váltó a dordrechti világkupán | M4 Sport

Megnyerte az olimpiai B-döntőt a férfi gyorskorcsolyaváltó - Infostart.hu

2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track  világbajnokságon - Eurosport
2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track világbajnokságon - Eurosport