Home

kandalló Tisztelettel Visszaélés gyorskorcsolya váltó eredményhirdetés shmi tükör hívás Eva

Telex: Bronzérmes lett az olimpián a magyar vegyes váltó rövidpályás  gyorskorcsolyában
Telex: Bronzérmes lett az olimpián a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában

Olimpiai bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyesváltó!

Liu Shaoang nem tudja, miért kellett változtatni a váltó taktikáján

Rp. gyorskorcsolya: bronzérmes a férfi- és vegyes váltó a nagojai v

Téli olimpia: bronzrmes a magyar vegyes váltó! - NSO

Rövidpályás gyorskorcsolya vk - Itt vannak a szombati eredmények - alon.hu

Nézze meg az olimpiai bronzérmes magyar vegyes váltó döntő futamát - videó

Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a  magyar váltót
Index - Sport - Dráma a short track-Eb végén, első helyről zárták ki a magyar váltót

Index - Sport - Ez a páros emelte a világ tetejére a magyar gyorskorcsolyát

Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás gyorskorcsolya  csapatot
Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás gyorskorcsolya csapatot

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Téli olimpia: bronzérmes a gyorskorcsolya vegyes váltónk | nlc

Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás  gyorskorcsolyázók vegyes váltója
Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás gyorskorcsolyázók vegyes váltója

Fegyelmi vétség miatt zárták ki Kruegert a gyorskorcsolya-válogatottból |  24.hu
Fegyelmi vétség miatt zárták ki Kruegert a gyorskorcsolya-válogatottból | 24.hu

Jászapáti Petra és Liu Shaoang is sikerrel vette a selejtezőket - Eurosport

Így lett olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolyaváltó – videó | 24.hu

Index - Sport - Liu Shaolin Sándor: Így is jó esélyem van arra, hogy  Pekingből olimpiai bajnokként térjek haza
Index - Sport - Liu Shaolin Sándor: Így is jó esélyem van arra, hogy Pekingből olimpiai bajnokként térjek haza

Egy ezüst- és egy bronzérem a rövidpályás gyorskorcsolya világkupában

Sport - Lina, a kínai edző szólt be korisainknak, ezért borult fel a  sorrend - Index
Sport - Lina, a kínai edző szólt be korisainknak, ezért borult fel a sorrend - Index

Elképesztő, drámai verseny után lett bronzérmes a magyar vegyesváltó az  olimpián
Elképesztő, drámai verseny után lett bronzérmes a magyar vegyesváltó az olimpián

Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli  olimpiai játékokon – Wikipédia
Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon – Wikipédia