Home

visszavágás kiírtása Napier magyar férfi korcsolya váltó Versenyez Dalset jobban szeret

Rp. gyorskorcsolya: bronzérmes a férfi- és vegyes váltó a nagojai v

Peking 2022: A B döntő megnyerésével 6. a magyar férfi váltó | hirado.hu

Ezüstérmes lett a férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya-vk-n

Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó |  24.hu
Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó | 24.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Ezüstérmes a magyar női váltó - Hír TV

Negyedik lett a magyar vegyes váltó a rövidpályás gyorskorcsolya világkupán  Almatiban - Infostart.hu
Negyedik lett a magyar vegyes váltó a rövidpályás gyorskorcsolya világkupán Almatiban - Infostart.hu

Bravúros magyar bronzérem a short trackesek világkupaversenyén - Eurosport

Bronzérmes a magyar férfi váltó - Sikeradó

Olimpiai bajnok lett a magyar férfi váltó csapat | Marie Claire

Index - Sport - Nem fogja megvédeni a címét a férfi short track váltó

Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás  gyorskorcsolya csapatot
Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás gyorskorcsolya csapatot

Sport: Harmadik az olimpiai bajnok magyar férfi váltó a rövidpályás  gyorskorcsolya vk-n | hvg.hu
Sport: Harmadik az olimpiai bajnok magyar férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya vk-n | hvg.hu

Olimpiai bajnok Magyarország - A korcsolyaváltó nagyot ment - Hazai sztár |  Femina
Olimpiai bajnok Magyarország - A korcsolyaváltó nagyot ment - Hazai sztár | Femina

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Elképesztő! Olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Kizárás után döntős az olimpiai bajnok, világcsúcstartó magyar férfi váltó  - Eurosport
Kizárás után döntős az olimpiai bajnok, világcsúcstartó magyar férfi váltó - Eurosport

Olimpiai bajnok a magyar férfi váltó rövidpályás gyorskorcsolyában

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: 500 és 1500 méteren is kettős magyar siker -  Hír TV
Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: 500 és 1500 méteren is kettős magyar siker - Hír TV

Mindkét magyar váltót kizárták a rövidpályás gyorskorcsolya EB-n

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

Index - Sport - A férfi váltó továbbjutott, a női kiesett a pekingi short  track-világkupán
Index - Sport - A férfi váltó továbbjutott, a női kiesett a pekingi short track-világkupán

Rövidpályás gyorskorcsolya vk: kizárták a férfi váltót - Blikk